Grengloo

category

Адгезивний матеріал, здатний набувати кольору і ставати безбарвним за бажанням лікаря. Grēngloo міцний, забезпечує гнучкий, «розумний» підхід під час затвердіння й подальшої роботи. Він полегшує позиціонування брекетів і забезпечує надійність фіксації.

Рекомендованмй для фіксації металевих брекетів.

• Хімічні властивості Grēngloo забезпечують більшу гнучкість у роботі завдяки можливостям повільного й швидкого затвердіння. Повільне затвердіння дає лікареві великий запас часу на встановлення, позиціонування брекетів, видалення надлишків адгезиву й початок засвічування. Під час засвічування запускається швидке затвердіння, що досягається всього за 5 секунд.

• Унікальна формула збільшує стійкість до навантажень (ударну резистентність), що знижує кількість відклеювань брекетів. Матеріал Grēngloo має хімічну спорідненість із металевими основами брекетів, що дозволяє забезпечити кращу силу кріплення і високу стійкість.

• Гібридний наповнений матеріал зручний у роботі, прибирати його надлишки легко, абсолютно мінімізований ризик сповзання брекета під час позиціонування.

• Властивість матеріалу Grēnglo забезпечує видимість при необхідності, і це дозволяє швидко та точно позиціонувати брекети, і легко очищати зуби від матеріалу наприкінці лікування.

знайдено 2 позицій

Ціна
3 629
1 547
3 629

Products