ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

Оплата товару 

Покупець може скористатись будь-яким із доступних способів оплати: 
*онлайн-оплата 
*оплата на розрахунковий рахунок 
*оплата при отриманні замовлення 
Обравши відповідний спосіб оплати при оформленні замовлення 

Доставка товару 

Доставка Товару, який замовляється Покупцем, здійснюється шляхом відправлення Товару службою поштової доставки.

Покупець зобов'язується звернутися для отримання Товару до відповідного поштового відділення логістичного оператора, протягом 5 днів, з моменту відправлення Товару, або отримати доставку кур'єром за адресою, вказаною при оформленні замовлення.

У  випадках, якщо Покупцем було здійснено онлайн-плату за Товар, Продавець повертає повну суму оплати у разі повної відміни/відмови від Замовлення, або частину суми, сплаченої за Товар, який виключається із Замовлення/від якого відмовляється Покупець.

Повернення грошових коштів здійснюється на платіжну картку, якою було здійснено онлайн-оплату, на підставі заяви Покупця, поданої на електронну пошту Продавця, за умови надання повних платіжних реквізитів Покупця. Перерахування грошових коштів здійснюється Продавцем на платіжну картку протягом 10 робочих днів, після подання Покупцем відповідної заяви, якщо інший порядок не визначено правилами платіжної системи або умовами договорів учасників платіжної системи.

Якщо при передачі Товару Покупцю виявиться, що Товар має недоліки щодо якості та/або комплектності, Продавець зобов'язується замінити Товар на якісний та/або комплектний, у разі наявності такого. У разі невідповідності Товару Замовленню щодо кількості/асортименту, Продавець зобов'язується передати Покупцю Товар, який відповідає Замовленню, у разі його наявності. При цьому в разі відсутності необхідної кількості Товару, Покупець має право прийняти наявну кількість Товару або повністю відмовитися від отримання Товару.

Якщо Продавець передає Покупцеві частину Товару, асортимент якого частково або повністю не відповідає умовам Замовлення, Покупець має право на свій вибір:

- прийняти частину Товару, що відповідає умовам Замовлення, і відмовитися від решти товару;

- відмовитися від усього Товару;

- вимагати заміни частини товару, що не відповідає асортименту, товаром в асортименті відповідно до Замовлення, якщо такий Товар є у наявності;

- прийняти весь Товар та сплатити його за ціною, встановленою Продавцем.

У разі відмови від Товару повністю або від частини Товару, асортимент якого не відповідає умовам Замовлення, Покупець має право відмовитися від оплати цього Товару, а якщо він уже сплачений, - вимагати повернення сплаченої за такий Товар грошової суми у передбаченому п.4.3 порядку.

Після приймання Товару Покупець не має права пред'являти Продавцю претензії щодо кількості та асортименту Товару та його відповідності Замовленню.

У разі, якщо Покупець не з'явиться для отримання замовленого Товару до відповідного поштового відділення протягом строку, вказаного у Підтвердженні Відправлення, Продавець має право скасувати Замовлення. При цьому, якщо Покупцем було здійснено онлайн-оплату за Товар, повернення грошових коштів відбувається у порядку, передбаченому п.4.3 Публічної Оферти.